آخرین به روز رسانی سیستم عامل پندورا مخصوص سیستم های کنترل از راه دور با موبایل پندورا
به زبان فارسی
کلیک کنید

سیستم کنترل از راه دور Pandora-Mini به محصولات اضافه شد.
برای دیدن آخرین محصولات اینجا کلیک کنید
شروع قیمت از 363 هزار تومانهوشمند سازی ویلاها

یکی از مشکلاتی که همیشه صاحبان ویلا با آن در ارتباط هستند، فاصله زیاد بین محل زندگی آن‌ها و ویلای آن‌ها می‌باشد. این فاصله باعث می‌شود مشکلاتی می‌شود که در زیر برخی از آن‌ها بیان‌شده است.


1. سلامت درختان و باغچه : معمولاً به دلیل فاصله بین محل سکونت افراد و ویلاهای آن‌ها ، صاحبان ویلا یا به باغچه و درختان خود توجه ای نمی‌کنند که این امر باعث از بین رفتن آن‌ها و از دست رفتن زیبایی ویلا می‌شود و با معمولاً با استخدام فرد و افرادی با هزینه ماهیانه باغچه خود را زیبا و زنده نگاه می‌دارند.


2. سفر در فصل سرما : یکی از مشکلات ویلا دارانی که ویلای آن‌ها در مناطق سردسیری واقع‌شده است. دمای هوای خانه هنگام ورود به خانه می‌باشد. با توجه به فضای ویلاها معمولاً بین یکتا دو روز زمان می‌برد تا خانه ویلای شما هوا گرفته و مناسب برای استفاده شود. ازاین‌رو عده از افراد از سفر به ویلاها در فصل سرما سرباز می‌زنند.


3. ترکیدن لوله‌ها : ویلاهایی که در مناطق فوق‌العاده سردسیر واقع‌شده‌اند و معمولاً دمای زیر صفر درجه را تجربه می‌کنند، در فصل سرما چنانچه آب داخل لوله‌ها توسط صاحب ویلا خالی نشده باشد خسارات فراوانی خواهند دید. معمولاً این دسته از افراد در هر بار بازگشت از ویلا باید آب لوله‌ها را خالی کنند ، و یا با روشن گذاشتن سیستم گرمایی مانع از ترکیدن لوله‌ها شوند که این امر با هزینه بالای سوخت همراه خواهد بود.


4. سفر در فصل گرما : یکی از مشکلات ویلا دارانی که ویلای آن‌ها در مناطق گرمسیری واقع‌شده است. دمای هوای خانه هنگام ورود به خانه می‌باشد. این افراد معمولاً بعد ورود به خانه باید ساعاتی منتظر بمانند تا دمای هوای ویلای آن‌ها به حد قابل قبولی برسد.


راه حل

شما ویلا داران عزیز می‌توانید با خرید یکی از سری دستگاه‌های پندورا مشکلات فوق را قبل از سفر به ویلا با هر مسافتی حل نمایید.


1. درختان و باغچه : شما می‌توانید با اتصال یکی از خروجی‌های دستگاه‌های پندورا به شیر آب باغچه ، از هرکجا با ارسال یک sms فرمان آبیاری به باغچه را ارسال نمایید. همچنین برای راحتی بیشتر شما می‌توانید با استفاده از تقویم داخلی دستگاه و تایمرها یک برنامه برای دستگاه تعریف کنید تا در هرروز از هفته که می‌خواهید باغچه شما به مقدار موردنظر شما آبیاری شود. مثلاً روزهای شنبه ، سه‌شنبه و پنج‌شنبه ساعت 8 تا 10 شب باغچه شما آبیاری شود با این کار شما نه‌تنها باغچه خود را سلامت و زیبا نگاه داشته‌اید بلکه از هزینه‌های اضافی ماهیانه نیز خلاص شده‌اید.


2. سفر در فصل سرما : یکی از ویژگی‌های سری دستگاه‌های پندورا هماهنگی آن‌ها با سیستم‌های گرمایش و موتورخانه‌ها می‌باشد. شما می‌توانید چند روز قبل از سفر به ویلا با ارسال یک sms سیستم گرمیایی ویلا را روشن کرده تا هنگام ورود به ویلا هوای مطبوعی را تجربه کنید. هم‌چنین شما می‌توانید با قرار دادن سنسور دما در ساختمان دمای هوای را روی بازده‌ای خاص تنظیم کنید این کار باعث می‌شود تا در مصرف سوخت شما صرفه‌جویی شود.


3. ترکیدن لوله‌ها : برای ویلاهایی که در مناطق فوق‌العاده سرد واقع‌شده‌اند می‌توان با قرار دادن یک سنسور دما بر روی لوله آب آن‌ها دمای آب را روی مقداری خاصی بالا صفر درجه ثابت کرد این کار باعث می‌شود که هم لوله‌ها دیگر دچار آسیب‌دیدگی نشوند هم مصرف سوخت به‌اندازه قابل‌توجهی کاهش یابد.


4. سفر در فصل گرما : برای رفع این مشکل می‌توان به اتصال دستگاه به دستگاه‌های سرمایشی ساعاتی قبل از رسیدن به ویلا با ارسال یک sms سیستم خنک‌کننده را روشن کرده و هنگام وارد شدن به خانه دمای مطبوعی را تجربه کرد.


دیگر مزایااتصال انواع سنسورها : شما می‌توانید بااتصال سنسورهایی مانند اعلام حریق ، سنسورهای حرکتی ، سنسور تشخیص گاز ، سنسور تشخیص باران ، و … کنترل بهتری بر روی ویلای خود داشته باشید.

کنترل شرایط محیطی : شما با استفاده از این دستگاه در ویلای خود بدون در نظر گرفتن فاصله در هرلحظه می‌توانید آب‌وهوای و دیگر شرایط ویلای خود را کنترل کنید.

کاربرد امنیتی : سری دستگاه‌های پندورا قادر هستند تا علاوه بر براورده کردن نیازهایی که گفته شد به‌عنوان دزدگیر نیز استفاده شوند. تا در هنگام ورودی اشخاصی به خانه هم آژیر را به صدا دربیاورند و هم با ارسال sms این موضوع را به شما اطلاع دهند.
بالا