ثباته دیجیتال -HIR-001

ثباته دیجیتال HIR001 در سال 1387 به سفارش شرکت ایران تزریق پمپ تولید و تا به امروز در پروژه های متعددی از جمله سد سیمره ، سد گتوند ، سد رود بار لرستان ، سد ژاوه و سد سیمره توسط شرکت های بزرگی همچون شرکت بین المللی بهسازی و تزریق پارسیان ، پرلیت ، فناب و سنگ سیمان سازه (CSC) مورد استفاده قرار گرفته است. کیفیت بالا و تولید کامل دستگاه فوق در کشور سبب شده تا شرکت های مذکور به توانند در کوتاه ترین زمان خدمات مناسبی را دریافت کرده و به این دستگاه اعتمادد کنند.
انحراف سنج مدل WLI-100

انحراف سنج مدل WLI-100 در سال 1385 به سفارش شرکت ایران تزریق پمپ جهت استفاده در پروژه های عمرانی ( سد و تونل ) کشور تولید شده و تا کنون در پروژه هایی نظیر سد گتوند ، سد سیمره و سد رود بار لرستان مورد بهره برداری قرار گرفته است. در سال 1387 دستگاه فوق موفق به دریافت تاییدیه شرکت مشاور مهاب قدس در پروژه سد گتوند شده است و از آن روز تا کنون مورد توجه شرکت هایی نظیر شرکت بین المللی بهسازی و تزریق پارسیان ، CSC ، فناب و …بوده است
سیستم توزین مدل CGU-3000

سیستم توزین در سال 1387 به سفارش شرکت ایران تزریق پمپ جهت استفاده و اوتوماتیک کردن یونیت های ساخت سیمان، تولید شده و از آن زمان تا کنون در پروژه هایی همچون سد گتوند ، سد ژاوه ، تولید لوله های انتقال آب به عسل لویه توسط شرکت های نظیر بین المللی بهسازی و تزریق پارسیان ، فن آب ، فرا ساحلی دلتا و خاک و سنگ مورد استفاده قرار گرفته است.
استورج باکس

دستگاه استورج باکس به سفارش شرکت ایران تزریق پمپ در سال 1387 جهت اتصال به دستگاه ثبات HIR001 تولید شده است . این دستگاه با اتصال به دستگاه ثبات HIR-001 میتواند بصورت همزمان ( ONLINE ) اطلاعات را رسم و ذخیره کند . دلیل استفاده از این دستگاه به جای لپتاپ صنعتی بودن و ارزان بودن آن است .
ثباته فشار

دستگاه ثباته فشار به سفارش شرکت ایران تزریق پمپ در سال 1386 جهت نمایش و ثبت فشار و دمای سیمان هنگام تزریق طراحی و تولید شد. دستگاه فوق بدلیل قیمت مناسب وکارایی مناسب در همان ابتدا مورد توجه شرکت هایی مانند پرلیت ، پارسیان و پی سازه کاواک قرار گرفته و تا به امروز یکی از پر فروش ترین ثبات های شرکت ایران تزریق پمپ بوده است.


بالا