سیستم کنترل از راه دور با استفاده از شبکه موبایل سری Pandora-Mini

سیستم کنترل از راه دور Pandora-Mini یکی از سری دستگاه های کنترل از طریق موبایل می باشد که با استفاده از آن می توان بدون در نظر گرفتن فاصله بوسیله ارسال پیامک هر وسیله برقی را در هر نقطه از جهان کنترل نمود. این دستگاه حالت کوچکتری از سری دستگاه های پندورا می باشد که در طراحی آن سعی شده که علاوه بر اینکه کارایی نزدیکی نسبت به سری دستگاه های پندورا داشته باشد هزینه کمتری را نیز برای مصرف کننده به همراه داشته باشد.

سیستم کنترل از راه دور با استفاده از شبکه موبایل

پندورا یک سیستم کنترلی هوشمند و انعطاف پذیر مجهز به سیستم GSM می باشد که توسط شبکه موبایل قادر به کنترل و نظارت به محیط ها و ابزار های صنعتی می باشد. طراحی منحصر به فرد به ویژه قابلیت پیکربندی سخت افزاری و نرم افزاری بر اساس سفارش مشتری نقطه تمایز پندورا با دیگر دستگاه های موجود در بازار می باشد. یکی از نکات مهم این دستگاه هوشمند مصرف کم انرژی است که توانسته مدت کارکرد دستگاه از طریق باطری را به مقدار قابل توجهی افزایش دهد.

نرم افزار راهنمای پندورا

نرم افزار راهنمای پندورا یک نرم افزار قدرتمند برای ارتباط با مجموعه دستگاه های پندورا می باشد. این نرم افزار تمام فرمان های دستگاه های مورد نظر را پشتیبانی می کند و به شما این امکان را میدهد تا بدون به خاطر سپردن کد ها با دستگاه مربوط ارتباط برقرار کنید. تمامی کد ها بصورت SMS مستقیما بوسیله نرم افزار ارسال می شوند . طراحی زیبا و ساختار قابل فهم این نرم افزار آنرا به یک ابزار کامل و بدون نقص برای ارتباط با مجموعه دستگاه های پندورا تبدیل کرده است .