نرم افزار موبایل راهنمای پندورا

نرم افزار راهنمای پندورا یک نرم افزار قدرتمند برای ارتباط با مجموعه دستگاه های پندورا می باشد. این نرم افزار تمام فرمان های دستگاه های مورد نظر را پشتیبانی می کند و به شما این امکان را میدهد تا بدون به خاطر سپردن کد ها با دستگاه مربوط ارتباط برقرار کنید. تمامی کد ها بصورت SMS مستقیما بوسیله نرم افزار ارسال می شوند . طراحی زیبا و ساختار قابل فهم این نرم افزار آنرا به یک ابزار کامل و بدون نقص برای ارتباط با مجموعه دستگاه های پندورا تبدیل کرده است .نرم افزار موبایل پندورا

نرم افزار راهنمای پندورا یا Pandora Guide برای ارتباطی ساده و زیبا با مجموعه دستگاه های Pandora طراحی شده است. با استفاده از این نرم افزار بدون نیاز به دانستن کد ها به راحتی می توان با دستگاه مذکور ارتباط بر قرار کرد. نرم افزار پندورا را می توانید بصورت رایگان از فروشگاه اینترنتی شرکت اپل (AppStore) و شرکت گوگل (Google play) دانلود کرده و استفاده کنید.


قابلیت های نرم افزار

فعال کردن اخطار ها
تنظیم ورودی های دیجیتال
گزارشگیری از شماره های دسترسی
تنظیمات تماس تلفنی
پسورد چهار رقمی برای حفاظت از نرم افزار
فرمان همزمان به چند خروجی
گزارشگیری از تایمرها
و…

گزارشگیری
شارژ سیم کارت
کالیبره کردن سنسورها
خاموش کردن دستگاه
تنظیم تایمرها
تغییر رمز دستگاه
تنظیم ساعت و تاریخ
فعال و غیر فعال کردن تایمرهادر ویدئو های زیر بخشی از کاربرد نرم افزار آمده استPulpit rock


گزارش گیری

با کلیک بر روی منوی گزارش گیری و ارسال پیامک به دستگاه ، پیامکی شامل میزان آنتن ، ساعت دستگاه ، تاریخ ، روز هفته ، دمای داخلی دستگاه ، وضعیت برق ورودی دستگاه و وضعیت باتری دستگاه برای شما ارسال خواهد شد.


Pulpit rock


تنظیم ساعت

برای تنظیم ساعت و تاریخ کافی است به منوی تنظیم ساعت و تاریخ رفته و روی گزینه تظیم ساعت و تاریخ کلیک کنید نرم افزار با توجه با تاریخ و ساعت کنونی تلفن همراه شما ، ساعت و تاریخ دستگاه را تنظیم خواهد کرد.


Pulpit rock


فعال سازی همزمان خروجی ها

این قابلیت به شما این امکان را می دهد تا با نتها ارسال یک SMS به دستگاه تمامی خروجی ها را کنترل کنید همچنین شما میتوانید با ارسال SMS ، هریک از خروجی ها را به طور جدا گانه کنترل کنید.تغییر خروجی ها به ازای تغییر ورودی ها

تغییرات خروجی ها بوسیله تغییر ورودی ها یکی از پر کاربرد ترین امکانات دستگاه پندورا مدل IRC-4 به حساب می آید . با استفاده از نرم افزار راهنمای پندورا ، براحتی و بدون نیاز به دانستن کد های دستگاه شما میتوانید ارتباط لازم میان ورودی ها و خروجی ها را تعریف کرده و سپس آن را فعال کنید. می توان تنها با اتصال یک میکروسوئیچ به درب خانه و یک آژیر خطر به دستگاه ، از آن به عنوان دزدگیر استفاده کرد و یا با اتصال یک سنسور تشخیص نشت گاز به دستگاه و یک فن به آن در صورت نشتی گاز فن را روشن کنید. در ویدئو روبرو میتوانید کاربرد نرم افزار راهنمای پندورا را برای تنظیمات ورودی ها مشاهده کنید.

Pulpit rock

Pulpit rock

تغییر خروجی ها به ازای تغییر سنسورها

یکی دیگر از قابلیت های سری دستگاه های پندورا ، تغییر خروجی ها بوسیله تغییرات سنسور ها می باشد. شما میتوانید با استفاده از قرار دادن انواع سنسور ها و تعیین کردن حد های سنسور ها به راحتی خروجی های خود را کنترل کنید . به عنوان مثال می توان با اتصال یک سنسور رطوبت و قرار دادن آن در خاک باغها ، در صورتی که رطوبت خاک باغ کم شود دستگاه به صورت اتوماتیک به خروجی که شیر آب به آن متصل است فرمان وصل داده و هنگامی که رطوبت خاک به حد بالایی که از قبل تعریف شده است رسید شیر آب بسته می شود. یا می توان با اتصال یک سنسور دما و تنظیم کردن آن با موتور خانه ، هنگام کاهش دمای آب، موتور خانه روشن شود و در صورت گرم شدن آب موتور خانه خاموش شود که این خود باعث صرفه جویی بسیاری در مصرف سوخت می شود.دیگر قابلیت ها نرم افزارPulpit rock


تمامی سری دستگاه های پندورا دارای یک بخش فوق پیشرفته اطلاع رسانی و اخطار ها می باشند. همان طور که در تصویر بالا مشخص است شما با استفاده از نرم افزار راهنمای پندورا میتوانید اخطار های مورد نظر خود را به راحتی مدیریت کنید. شما می توانید با تنها چند کلیک به دستگاه اعلام کنید که مایل به مطلع شدن از کدام اخطار ها هستید.


Pulpit rock


یکی دیگر از قابلیت های منحصر به فرد سری دستگاه های پندورا کالیبراسیون سنسور های آنالوگ می باشد. تمامی سری دستگاه های پندورا دارای یک حالت کالیبراسیون پشرفته بصورت پیشفرض هستند اما چنانچه شما خواهان دقت بیشتری در خواندن سنسور ها باشید می توانید با استفاده از این منو ، سنسور های خود را کالیبره کنید.


Pulpit rock


رله های دستگاه پندورا IRC-4 هر کدام دارای دو مد کاری سوئیچ و پالس می باشند. شما می توانید به راحتی با استفاده از نرم افزار راهنمای پندورا هر کدام را تنظیم کرده و براحتی از آنها استفاده کنید. از مد پالس می توان برای باز کردن درب های منازل پارکینگ ها و غیره استفاده کرد و مد سوییچ نیز برای روشن کردن وسایل الکترونیکی کاربرد دارد.
Pulpit rock


دستگاه پندورا مدل IRC-4 توانایی ذخیره 20 شماره تلفن همراه را به عنوان شماره های اصلی که میتوانند به دستگاه فرمان دهند را داراست . همچنین یک شماره اخطار جهت ارسال خطار ها.


Pulpit rock


با استفاده از نرم افزار راهنمای پندورا میتوانید به آسانی دستگاه خود را تنظیم و مدیریت کنید.


Pulpit rock


سری دستگاه های پندورا (ورژن 1) دارای دو زبان فارسی و انگلیسی می باشند. که میتوان به راحتی با ارسال یک SMS زبان دستگاه را تغییر داد.

بالا